Teenused

Fatbike matkad

Korraldame fatbike matkasid peamiselt Otepää vallas, Tartu vallas ja Elva vallas. Tuleme ratastega sinu soovitud alguspunkti ja koostame raja vastavalt sinu eelistustele.

Fatbike rent

Kui soovid omal käel piirkonda avastada, saad meilt rentida kvaliteetse Silverback Deluxe fatbike ratta, millega on mugav ringi liikuda igal aastaajal ja pinnasel.

Matkareisid

Aeg-ajalt korraldame matkareise nii Eesti-siseselt kui ka kaugemale. Tutvu meie pakutavate matkareiside valikuga ja vali välja omale huvipakkuv sihtkoht.

“Vägagi soovitan ette vôtta koos oma pere, töökaaslaste vôi muidu muhedate sôpradega üks vahva fatbike matk. Juhendajad on abivalmid, matkarajad erinevad: parajalt väljakutseid täis, aga vajadusel saab ka lihtsamaid radasid külastada. Lisaks on võimalik ka oma väikelaps rattale vastava tooliga kaasa võtta. Võimalusi on mitmeid. Mina igatahes nautisin väga fatbike`ga ringi rallimist. Parajalt sportlik ja lõbus tegevus igal aastaajal.”

Liis

“Oli see alles äge ettevõtmine! Hoolimata minu vähem kui napist rattasõidukogemusest ja seda eriti meie kaunil kuplilisel maastikul, oli kogu matk lihtsalt superluks. Soovitan sajaga!”

Kaija

“Käisime 4-päevasel õppereisil Itaalias. Niivõrd sisukat ja hästi õnnestunud reisi ei oleks nii lühikese aja jooksul osanud lootagi ja selle eest suur tänu reisi korraldajale Triinu Reisid!”

Liisa