Fatbike matkad
Kas armastad aktiivset looduses liikumist ja põnevaid seiklusi? Kui jah, siis tule ja avasta loodust fatbike matkal koos Triinu Reisidega.

Fatbike matk on suurepärane viis vaba aja veetmiseks mitmel põhjusel:

  1. Mõnus füüsiline aktiivsus: Fatbike on spetsiaalselt mõeldud sõitmiseks raskesti läbitavatel maastikel, näiteks liivas, lumes või poris. Nende laiad rehvid tagavad suurepärase haarduvuse ning võimaldavad sul nautida matka ka kõige keerulisemates tingimustes. Seega, fatbike matk hõlmab endas ka intensiivset kehalist koormust, mis toob kasu nii sinu füüsilisele vormile kui ka vastupidavusele.
  2. Looduse avastamine ja lähedane suhe loodusega: Fatbike matk võimaldab sul laiendada oma matkatee valikut, minnes hõlpsalt läbi erinevate maastike ja looduslike takistuste. Saad avastada uusi radu, uurida puutumata loodust ning nautida põnevat ja mitmekesist maastikuvaadet. See annab sulle võimaluse luua lähedasem suhe loodusega ning kogeda selle ilu ja rahu.
  3. Sõprade, pere või kolleegidega koos veedetud aeg: Fatbike matk pakub lõbusat ja seiklusrikast vaba aja veetmise võimalust, mida saate nautida koos sõprade, pere või kolleegidega. Ühised matkad loovad võimaluse lõõgastuda ja lõbutseda väljaspool tavapärast igapäevaelu, aidates tugevdada suhteid ja luua toredaid mälestusi. Lisaks saate oma kogemusi ja emotsioone jagada ning koos avastada uusi radu.

Fatbike matkad on suurepärane võimalus nautida värsket õhku, tunda end ühendatuna loodusega ning avastada kauneid paiku, mida jalgsi või autot juhtides ei pruugi näha. Viime teid maalilistele radadele, mis garanteerivad nii füüsilise kui hingelise elamuse.

Kas oled alles algaja või juba kogenud rattasõitja? Meie fatbike matkad on kohandatud erineva oskustasemega inimestele. Alustajatele pakume juhendamist ja kergemaid radasid, samas kui edasijõudnutele pakume rohkem pingutust ja väljakutseid pakkuvaid põnevaid radasid.

Ootame teid meie fatbike matkale, et luua koos teiega meeldejäävaid ja adrenaliinirohkeid seiklusi looduses! Korraldame fatbike matkasid peamiselt Otepää vallas, Tartu vallas ja Elva vallas.

Otepää vallas kasutame peamiselt kolme meie poolt väljatöötatud rada:

  • Pühajärve-Vidrike rada
  • Pühajärve-Otepää-Pilkuse rada
  • Pühajärve-Pedajamäe rada

Elva vallas kasutame peamiselt kahte meie poolt koostatud rada:

  • Hellenurme- Palupera
  • Viti-Hellenurme

Tartu vallas seikleme peamiselt Kõrveküla-Vasula-Lähte suunal.

Kui sul on soov alustada oma matka kuskilt konkreetsest kohast (nt oma majutuskohast), siis tuleme ratastega sinu soovitud alguspunkti ja koostame raja vastavalt sinu eelistustele sinu soovitud piirkonnas. Anna oma soovist teada: