Paketid

Rongiga rattaretkele Lõuna-Eestisse Hellenurme kanti - nautima kultuuri-, matka- ja maitseelamusi!

Suur kevad käes! Tahad linnast ära? Ihkad tõmmata sõõrmeisse kevadelõhnu, näha ja kuulda kevade tulemist, teha koos pere, sõprade, klassi või kolleegidega midagi põnevat? Otsid vaheldust, midagi nii kehale kui vaimule ja ka nii, et kõik on mugavalt korraldatud?

Meil on Sulle ahvatlev pakkumine:

  1. Tule rongiga PALUPERRA (peatus pärast Tartut ja Elvat)!
  2. Seal ootab Sind matkajuht Triin koos FATBIKE ratastega, et sõita maaliliste vaadetega teed pidi vanasse vesiveskisse HELLENURMES (https://veskimuuseum.ee/),
  3. kus veskiemand Mae pakub õdusas leivakojas kehakinnitust ja tutvustab Eestimaa viimast vee jõul töötavat ajaloolist vesiveskit.
  4. Seejärel algab matkajuht Triinu kindlal juhtimisel vaheldusrikas ja iga ilmaga nauditav JALGRATTAMATK metsaradadel, külateedel, äsja sulanud maratonirajal; möödute kaunitest metsajärvedest ja -jõgedest, näete salapäraseid metsi ja värsket lageraiet, kruusakarjääre ja karjamaid, niite ja põlde, uusi ja vanu talumaju. Rada kulgeb küngastest üles ja alla, lisaväärtuseks kevadmärgid – ja lõhnad ning järgmisel päeval teadmine – eile nägin ma Eestimaad!

Fatbike rattad sobivad sõitmiseks iga ilmaga ja igal pinnasel, sh lumel, liival, poris jne.

Kui saabute märtsis – aprillis, on kindel, et joogiks pakume vahtra -või kasemahla ja söögiks nõgesesuppi, sest mahlad juba tilguvad ja võrsed võrsuvad:)!

Vaheldusrikas, põnev, hariv, mõõduka pingutusega 8-tunnine matka- ja kultuurielamusi pakkuv päev mahub täpselt Elroni sõidugraafiku Tallinn-Valga ja Valga -Tallinn saabumis- ja väljumisaegade vahele peatusega Paluperas (10.41 – 18.10). Sobib töökollektiividele, sõpruskondadele, aktiivset puhkust armastavatele peredele, kooligruppidele (5. -12. klass).

Hind (alates 10 inimest grupis) 97 €/täiskasvanu, 85 €/laps (lastegruppidel 1 saatja 40€). Hind sisaldab fatbike rattaid (sh 1 elektriline), matkajuhti, 2 toidukorda, veskiekskursiooni). Varustus – ilmastikukindel riietus, joogipudel. Rongipiletid tuleb soetada eraldi.

Ühepäevasest rattamatkast saame soovi korral kujundada ka 2-päevase matka ööbimisega kas Elvas või Otepää kandis. Soovi korral saab matkapäevale tulla ka autoga.

Küsi pakkumist ja koostame teie seltskonnale unustamatu(d) rattamatkapäeva(d) Lõuna-Eestis.