2024. aastal on plaanis järgmised reisid (NB! Reisikava täieneb jooksvalt!):

19.-28.08.      matkareis Islandil

Plaanis on külastada lisaks Islandi olulisimatele vaatamisväärsustele kuldsel ringil rohkelt hingematvalt kauni maastikuga matkaradasid, koskesid, geisreid, liustike, mõnuleda looduslikes termaalvee basseinides ja palju muud unustamatuid hetki pakkuvat.

Matkad on plaanis päevamatkadena, st ööbime mugavates apartmentides, kust teeme iga päev väljasõite huviobjektide juurde ja matkaradadele.

Grupi suurus: 6 inimest

Hind: 1250.- (kuni 19.06.2024 k.a). Alates 20.06.2024 hind 1350.-.

Lisakulu: lennupiletid (330.-), toit, isiklikud kulutused. Lendame AirBalticuga (otselend Riiast).

Küsi lisainfot!

01.-08.10.     matkareis Itaalia Dolomiitidesse

Matkareisil külastame Dolomiitide kõige kuulsamaid matkaradasid ja enim fotografeeritud looduskauneid kohti, sh Seceda, Puez Odle, Lago di Braies, Lago Sorapis, Tre Cime jt hingematvalt kauneid mägimatkajate lemmikradasid. Kui sa vähegi armastad loodust, matkamist ja mägesid, siis see reis puudutab Sind sügavalt. Matkad on plaanis teha kerge kuni keskmise (mõni ka veidi raskema, aga via ferrata sellel reisil plaanis ei ole) raskusastmega päevamatkadena, st eelnev mägimatkamise kogemus ei ole vajalik. Ööbime mugavas apartemendis.  

Grupi suurus: 5 inimest

Hind: 780.- (lisanduvad toit ja isiklikud kulud). Hinnas otselend Tallinnast, majutus mugavas apartemendis (2-kohalised magamistoad), kohapealne transport, tõstukite piletid, põnevad matkamarsruudid ja matkajuht.

Küsi lisainfot!